Блоги | Следуй

Вибирайте якісні послуги сантехніка

Послуги сантехніка потрібні у кожній квартирі – від дуже нескладного ремонту змішувача, з якого постійно підтікає вода, до встановлення нових опалювальних приладів та прокладання стояків водопроводу або ж каналізації.

У наш час як ніколи раніше зростає попит на послуги кваліфікованих спеціалістів, справжніх професіоналів, які у власній справі добре розуміються. Не є виключенням й послуги сантехніка, які потрібні кожному. У кожній квартирі знайдеться робота за його фахом – від дуже нескладного ремонту змішувача, з якого постійно підтікає вода, до встановлення нових опалювальних приладів та прокладання стояків  водопроводу або ж каналізації. Ви придбали новий унітаз, гідро масажну ванну чи душову кабінку? Щоб вони працювали без проблем та багато років Вам прослужили, техніку необхідно правильно зібрати, встановити та грамотно підключити, дотримуючись при цьому усіх норм та правил. Декому може здатися – ну що тут складного, як можна унітаз підключити неправильно? Але ж у будь-якій справі нюансів вистачає. Наприклад, якщо труби підведені до сан приладу не під тим кутом, який потрібен, то його і приєднати не вдасться, а якщо ухил каналізаційних труб менший, ніж повинен бути, стічні води почнуть застоюватись, розповсюджуючи дуже неприємні «аромати».

Від опалення до каналізації – послуги сантехніка

Ще більш відповідальним є підключення бойлеру або опалювальних радіаторів. Через високий тиск у системі недостатньо затягнуті з’єднання можуть бути попросту зірвані, а квартира буде залита гарячою водою, яка зіпсує всі Ваші речі. Що ж стосується монтажу стояків чи прокладання труб водопроводу, опалення, то це справа для професіоналів, за яку дилетанту взагалі братися не слід. По-перше, для цього потрібні суттєві професійні навички, а по-друге – спеціальний інструмент, який недешево коштує, тому й не в кожного домашнього майстра знайдеться. У спеціаліста-сантехніка є і набір особливих ключів для затягування фітингів метало пластикових труб, і «паяльник», як його часто називають майстри – він використовуються для розплавлення кінців поліпропіленових жорстких труб та монтажних вуголків, які потім вставляються один до одного та зварюються, утворюючи надійне з’єднання, здатне витримувати досить високий напір води.
Навіть якщо Ви й маєте чималий досвід виконання різних домашніх справ та можете упоратися з типовими сантехмонтажними роботами, поміркуйте – чи варто на них витрачати дорогоцінний час, бо ж професіонал зробить все набагато швидше та надасть гарантію на всі виконані роботи, а послуги його коштують небагато та кожному з нас доступні. Тому не вагайтеся, а викликайте спеціаліста «Доброго Майстра» на спеціалізованому Інтернет-сайті, вибравши розділ http://dmaster.kiev.ua/ua/santehnik. Полагодити кран, прочистити каналізацію, або ж опалення налаштувати – кваліфікований сантехнік все вміє!

 

Categories:   Статья

Комментарии

CAPTCHA image
*