Блоги | Следуй

Переваги дитячих самокатів

У кожній родині приходить момент, коли дитині набридає спостерігати світ з дитячої коляски. Він починає підростати і хоче постійно пробувати щось нове. Сьогоднішній ринок дитячих товарів пропонує безліч різних розважальних транспортних засобів, серед яких і самокати. Цікаво, що останні вважаються набагато популярніші, ніж велосипеди. Самокати більш зручні та практичні, адже вага такого пристрою всього лише 3 кг. Тому батькам не доведеться тягнути важку конструкцію слідом за дітьми.

Важко уявити дитинство без самоката, адже так цікаво покататися на нього зі своїми друзями. Батькам теж сподобається активне дозвілля своєї дитини. Адже він буде зайнятий фізично, а не так як більшість дітей сьогодні – вдома за комп’ютером або планшетом. Але щоб вибрати самокат, потрібно докласти зусилля і хоч трохи розбиратися в цьому пристрої.

Різновид дитячих самокатів

Самокати розділені на вікові та вагові категорії. Вони можуть бути 4, 3 і 2-х колісні. Величезний вибір саме таких самокатів ви знайдете в інтернет-магазині, де представлені моделі від провідних європейських виробників.

Припустимо, якщо ви вирішили купити дитячий самокат для найменшого, наприклад, для однорічної дитини, то тут краще зупинити свій вибір на 3 або 4-х колісному засобі пересування. Вони набагато безпечніше 2-х колісних, але за функціями нічим їм не поступаються. Кажуть, що найбільш стійкими колесами для транспорту вважаються надувні. Якщо ви вирішили придбати 2-х колісний самокат, то діаметр коліс повинен бути як можна більше.

Вибираючи самокат, варто звернути увагу на якість конструкції, адже навіть маленькі колеса можуть витримати велику вагу. Щоб цей засіб пересування для вашого малюка прослужив тривалий час, рама повинна бути зроблена з якісного матеріалу. Як правило, для найменьших виготовляють самокати з пластику, але вони не порадують вас довгим терміном експлуатації. Найміцнішими прийнято вважати ті, основа яких зроблена з алюмінію.

Також існують трюкові самокати, які призначені для швидкої їзди. На них можна виконувати трюки від найбільш легких до найскладніших. Найголовніше в таких самокатах – це нескладна конструкція і маленькі колеса. Але цей вид призначений для дітей більш старшого віку.

Тому вирішуючи придбати самокат для дитини, потрібно порадитися з фахівцями, або ж самому добре розібратися в таких конструкціях, тоді ви і ваша дитина залишитеся задоволені своїм придбанням.

Categories:   Статья

Комментарии

CAPTCHA image
*