Блоги | Следуй

Будівництво з піноблоку — суцільні переваги

Будівництво сучасного житла сьогодні складно уявити без використання унікальних і інноваційних матеріалів, а також технологій будівництва. Саме вони дозволяють добиватися приголомшливого результату від будівельно-ремонтних заходів, забезпечуючи кожному клієнту приголомшливий результат у вигляді зручного, комфортного і сучасного будинку. А також заощадити на спецтехниці, бо, наприклад, для розробки фундаменту під такий будинок достатно скористатися послугами міні-екскаватора https://alef-stroy.com/uk/poslugy/poslugy-mini-ekskavatora , що суттєво дешевше спецтехніки для створення масивних бетонних конструкцій.

Однією з найостанніших і сучасних розробок, активно застосовуються на даний момент в малоповерховому будівництві, виступає пінобетон, який використовується для виробництва піноблоків. Дані будівельні елементи відрізняються своїми бездоганними експлуатаційними характеристиками, набуваючи все більшої і більшої популярності серед сучасних жителів.

Будівництво будинків з піноблоків також дозволяє клієнтам отримати екологічно чистий і безпечний котедж.

Такі будинки не здатні виділяти в навколишнє середовище небезпечні речовини і домішки, що можна порівняти тільки з об’єктами нерухомості, зведені з дерева. До того ж за рахунок своєї невисокої вартості і легкості даного матеріалу, фахівці сьогодні пропонують досить низьку вартість на проведення подібного роду послуг, оскільки побудувати з даних матеріалів будинок набагато легше, швидше і простіше, ніж з інших.

Це означає, що замовляючи сьогодні будівництво будинків з піноблоків, Ви буквально через нетривалий проміжок часу зможете стати повноправними власниками впорядкованого, комфортного і сучасного об’єкта нерухомості.

Будівництво будинків з піноблоків, наші переваги:

  • відносно невелику вагу самого будинку, що позитивно позначається на витратах, пов’язаних з облаштуванням фундаменту;
  • низькі показники теплопровідності, які спостерігаються у піноблоків. Це означає, що в зимовий період року такий будинок не потребуватиме дуже великих витратах на опаленні, а в літній — на охолодженні приміщень;
  • негорючість піноблоків, яка, як правило, підтверджується стійкістю до процесу горіння на впродовж 2 годин і більше. Так, наприклад, якщо мова йде про 15-сантиметрових стінах, тоді будинок з піноблоків зможе витримувати не менше 4 годин постійного впливу полум’я. У тому випадку, коли товщина стін буде менше, даний показник також помітно скоротитися.
  • крізь стіни будинку з піноблоку досить швидко можуть віддалятися продукти метаболізму, зайва вогкість приміщення, а також шкідливі і небезпечні домішки;
  • будівництво будинків з піноблоків набагато швидше, ніж зі звичайної цегли.

Categories:   Статья

Комментарии

CAPTCHA image
*